Про компанію

Компанія «ГЛОБУС-АВТО» починаючи із 2002 займається виготовленням і реалізацією прибиральних машин та обладнання, використовуючи виробничі площі Одеського автоскладального заводу.
Ми ексклюзивно співпрацюємо зі світовим лідером з виробництва комунальної техніки – концерном «BUCHER» (Швейцарія), спираючись на його багаторічний досвід в області виробництва підмітально-прибиральної техніки.
Вироблений нашою компанією універсальний автомобіль ГЛОБУС створений на базі шасі МАЗ із використанням спеціального підмітально- прибирального та снігоприбирального обладнання (CityFant, UniQa), яке, за бажанням замовника, може бути встановлене на шасі інших марок автомобілів. Це дозволяє значно знизити вартість машини, роблячи її придбання можливим для українського споживача, і в той же час запропонувати європейський рівень техніки. Індивідуальний підхід у виборі шасі дозволяє значно знизити вартість машини, роблячи її придбання можливим для українського споживача, і в той же час запропонувати європейський рівень техніки.

Також для якісного прибирання вулиць, площ, тротуарів, дворів та інших територій ми пропонуємо варіанти компактних машин BUCHER CityCat, які відрізняються своєю мультифункціональністю.

Усі автомобілі можуть бути доукомплектовані різноманітними додатковими опціями, індивідуально підібраними для виконання конкретних завдань клієнтів.

Унікальною якістю нашої техніки є можливість використання одного шасі круглий рік, тобто прибирання у теплу – суху або дощову погоду, і максимально швидке/зручне переобладнання цієї машини в розкидач солі (піску) зі снігоприбиральним відвалом – для роботи в зимових умовах. Це дозволяє оперативно реагувати на раптове випадіння снігу і появу ожеледі.
Продукція відповідає європейським стандартам якості і сертифікована за системою ISO 9001
Ми надаємо гарантію на всю продукцію, а також здійснюємо післягарантійне сервісне обслуговування. Наші співробітники мають відповідну кваліфікацію і є сертифікованими фахівцями.

Техніка від ТОВ «Глобус-авто» підтримує чистоту і порядок у десятках міст по всій Україні!
 

12 місяців гарантії
сервісне обслуговування
оригінальні запчастини